مایکل جکسون سه شنبه طبق شریعت اسلام دفن مى شود
ساعت ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٤  

سلام

می دونم که مرگ مایکل جکسون رو دیگه همه می دونن و این روزا موضوع داغ شبکه های خبری خارجیه.

اما یک چیز که واسه من مبهم بود و هیچ کدوم از شبکه ها هم تو گزارش هاشون بهش اشاره ای نکردن،مسئله ی مسلمان شدن این بنده خدا بود.

اما حالا از این منبع خبری یعنی "العربیه" می شنویم که قراره طبق اسلام دفن بشه!

من به این نتیجه می رسم که اگه واقعا مسلمون شده باشه و به درگاه الهی از کرده هاش توبه کرده باشه،چقدر رحمت و مغفرت خدا بی حد و حصر هست که گفته هر کی باشید و هر کار کرده باشید اگر واقعا برگردید پذیرفته میشید./یعنی شاید گناهان اونم پاک شده و الان...

نمی دونم شاید نتیجه ای که من بهش رسیدم هیچ ربطی به "مایکل جکسون"نداشته باشه،

اما خوب، شاید حداقل مرگ اون یه تلنگر کوچیک باشه که حضرت عزرائیل هرچقدر هم که معروف باشی یا(به قول خودشون!!) سلطان پاپ باشی یا هر کس دیگه،اگه موقعش رسیده باشه...

"یا رب ارحم ضعف بدنی" 


      منابع خبرى مدعى نزدیکى به خانواده ى مایکل جکسون سلطان پاپ فقید در روز پنج شنبه 2/7/2009 خبر از آن داده اند که مراسم تشییع و تدفین در روز سه شنبه آینده بر مبناى تعالیم اسلامى برگزار مى شود.
این سخن بدان معناست که مایکل جکسون هنگام مرگ مسلمان بوده است. پیش از این در نوامبر سال گذشته مطبوعات بریتانیایى گزارش داده بودند که این خواننده ى مشهور به اسلام روى آورده و همچون برادرش جرمین که در سال 1989 اسلام آورد، به این دین گرویده است. وى شاید به همین دلیل مایکل جکسون ترجیح داده بود که این اواخر در پادشاهى بحرین به سر ببرد.
بخش انگلیسى "العربیه.نت" در همین رابطه اعلام کرد که محل بزرگداشت و تشییع جنازه ى مایکل جکسون، مرکز "استابلز" در لس آنجلس خواهد بود, این سالن بزرگ براى حدود 20,000 نفر جا دارد و معمولاً جهت کنسرتهاى بزرگ و مسابقات ورزشى مهم استفاده مى شود. گفته مى شود که تشییع جنازه ى وى بزرگترین تشییع جنازه خواهد بود. براساس گزارش وبگاههاى خاص هنرمندان خانواده ى سلطان پاپ که در روز پنج شنبه گذشته به طور ناگهانى فوت کرده است مایلند او را برمبناى تعالیم اسلام به خاک بسپارند. آنان مى گویند او باید برمبناى باورهاى دینى اش آسوده بیارامد.
 به نوشته ى وبگاه ایکس 17 آنلاین: "جرمین برادر مایکل مشغول آموزش اعضاى خانواده است که مراسم تشییع و کفن و دفن را طبق شریعت اسلام بیاموزند.
طبق یک گزارش مطبوعاتى مراسم تشییع در ساعت 10 صبح 7 ژوئیه در مرکز استابلز (قلب لس آنجلس) آغاز مى شود. شرکت اى ایى جى که عهده دار توزیع سى دى هاى ترانه هاى مایکل بود، مراسم آواز خوانى براى او برگزار خواهد کرد.
درگذشت سلطان پاپ جهان همچنان در پرده ى ابهام است. وى در شب پیش از مرگ خویش مشغول تمرین براى اجراهایى بود که قرار بود پس از مدتها فاصله گیرى از اجراى کنسرت، در لندن برگزار شود.

کلمات کلیدی: مایکل جکسون ،هنری