نماز تراویح

نه اینکه اشاره به نماز خاصی باشه، نه. منظورم اینه که این فضا توی ماه مبارک رمضان خیلی بیشتر به دل میشینه. آدم واقعاً خیال می کنه که الآن کنار کعبه وایساده ، یا داره طواف می کنه و یا داره نماز جماعت می خونه.

اون طواف دور خونه ی خدا هم که دیگه هیچی، انگار این آدم هایی که دایره وار دورش می چرخن هیچ وقت خسته نمی شن و مثل زمین که دور خورشید می گرده، اونا هم دوره خونه ی خدا می گردند.

انصافاً توی هیچ دینی این وحدت و این منظره ای که چند میلیون آدم ، همراه و یک زمان بلند می شن، می شینن، سجده می رن، به یک شخص واحد اقتداء می کنن.... یا این جمعیتی که یک صدا و یک دل طواف می کنند، وجود داره؟

 

فقط حیف، حیف از اینکه این وحدت ظاهریه و انگار فقط مخصوص اونجاست.

حیف که بیرون از این برنامه ها و ایام بدجوری می افتن به جون هم و فرقه فرقه می شن با هزار و یک ادعا....

غافل از اینکه هدف از اسلام و مسلمونی چی بوده و چی هست....

اللهم وانصرنا علی القوم الکافرین

اللهم عجل لولیک الفرج

/ 1 نظر / 4 بازدید
لبخندایرانی

سلام برشما 3مطلب اول وبلاگ شما را خوانديم واقعا عالي بود واززآن استفاده كرديم قالب وكدهايي راهم كه استفاده كرديد مناسب با وبلاگتون است وبلاگ لبخند ايراني از 4نويسنده و2طراح تشكيل شده كه با گذشت 4 ماه از افتتاح اين وبلاگ توانسته است نظر جمع كسيري از مخاطبان را به خود جلب كند شما هم مي توانيد به وبلاگ ما سربزنيد واگر از وبلاگ ما خوشتان آمد مارا با گروه لبخندايراني لينك كنيد و سپس خبر دهيد تا به ما وجمع دوستانمان بپيونديد با لينك شدن وبلاگ شمادروبلاگمان ،وبلاگتان به بيش از 120نفر از دوستان لينك شده ي ما معرفي مي شود ودرآخر خاطر نشان مي شويم كه وبلاگ ما وبلاگي مذهبي نيست بلكه در حال حاضر با ويژه نامه ماه رمضان در خدمتتون هستيم گروه وبلاگ نويسي لبخند ايراني