نوعروس 16 ساله همسرش را کشت !!

گروه حوادث: عروس 16 ساله که پس از مشاجره با شوهرش، وی را با ضربه چاقو در یکی از روستاهای قزوین به قتل رسانده و پس از فرار، در خانه پدری‌اش پنهان شده بود، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 19 شامگاه 27 مرداد امسال یکی از اهالی روستای پیر یوسفیان قزوین با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از قتل مرد همسایه‌اش که داماد جوانی بود، خبر داد.


ماموران اداره جنایی آگاهی قزوین پس از این تماس مردمی، به محل حادثه اعزام شدند که معلوم شد داماد جوان بر اثر ضربه چاقو در خانه‌اش به قتل رسیده است.

به این ترتیب، ماموران با هماهنگی قضایی، جسد وی را به پزشکی قانونی انتقال دادند و به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند.

در ادامه تحقیق از همسایه‌ها معلوم شد که عصر روز حادثه، داماد جوان با همسر 16 ساله‌اش مشاجره لفظی پیدا کرده و این زن دقایقی قبل از حضور پلیس، هراسان خانه را ترک کرده است.

با به دست آمدن این اطلاعات، نوعروس به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت و روز گذشته، هنگامی که در خانه پدری‌اش پنهان شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

با انتقال این زن به اداره جنایی آگاهی شهرستان قزوین وی مورد بازجویی قرار گرفت و راز قتل شوهرش را برملا کرد.

اعتراف به قتل شوهر

نوعروس در اظهاراتش به پلیس گفت: از چند روز قبل، اختلاف‌های من و شوهرم شروع شد تا این که شب حادثه، شوهرم به بدگویی از پدرم پرداخت که در یک لحظه عصبانی شدم و در آشپزخانه چاقویی برداشتم و به سوی شوهرم حمله کردم و با مجروح کردن او، ترسیدم و از خانه فرار کردم و با رفتن به خانه پدری‌ام، ماجرا را برای آنها تعریف کردم و تا لحظه دستگیری از مرگ شوهرم بی‌خبر بودم. بنا بر این گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد تا تحقیقات تکمیلی از وی صورت گیرد.

منبع:

http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100915186191 

/ 0 نظر / 5 بازدید