وب داغون

سلام . والّا چه عرض کنم؟؟؟

این پرشین بلاگ تا ما رو «د  ِ ق » نده قطعاً رهایمان نخواهد کرد!!

آخر چند روزی بود، هر چه رمز عبور خود را برای ورود به صفحه، وارد می کردیم، می گفت "اطلاعات وارد شده ،‌صحیح نمی باشد" !!!

ما هم که حسابی درگیر مهمان های "از شهرستان آمده" بودیم و ناچاراً از طریق "موبایل" وارد اینترنت می شدیم (چون اینترنت "قصر" wireless  یا همان «بی سیم" می باشد و تلفن همراه "دخت ِ شاه" هم مدل بالا و اصل "فرنگستان"!!!)

خلاصه به هر دری زدیم ، نشد که نشد!!

این بود که در آخر دست به دامان خواهر گرامی ، سرکار علّّیّه ، "صبا خانوم" (ترانه های فرانسوی) شدیم تا فکری به حالمان نماید!!

او هم آمد و این پُست (صورتک قلب ابتدای مطلب)  را در تاریخ 10 فروردین نهاد تا خیالمان را آسوده نماید که وبلاگ «کُن فَیَکون» نگشته است!!

در همین جا لازم می دانیم مراتب تشکر و سپاس خود را خدمت این خواهر ارجمند عارض شویم...

یا علی

/ 3 نظر / 4 بازدید
صبا

[خجالت][گل][خجالت]

ختم قرآن

يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبر الليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الا احسن الحال به مناسبت ولادت امام حسن عسگري عليه السلام در چهارم فروردين و وفات حضرت معصومه سلام الله عليها در ششم فروردين سال 1389، هشتمين ختم قرآن را نيز به ارواح پاک حضرت امام حسن عسگري عليه السلام و حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها هديه مي کنيم . در اين ختم نيز روح بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و اموات خودمان را نيز در اجر و پاداش معنوي اين ختم شريک قرار مي دهيم . طريقه ثبت نام : شما دوستان عزيز وقتي که وارد وبلاگ شديد در قسمت پيام ، نام خود را همراه با جزئي که مي خواهيد بخوانيد براي ما بنويسيد و همچنين آدرس وبلاگ خود را يادداشت کنيد تا ما با مراجعه به وبلاگ شما بتوانيم به شما اطلاع دهيم که اسم شما ثبت شده است .