مایکل جکسون سه شنبه طبق شریعت اسلام دفن مى شود

      منابع خبرى مدعى نزدیکى به خانواده ى مایکل جکسون سلطان پاپ فقید در روز پنج شنبه 2/7/2009 خبر از آن داده اند که مراسم تشییع و تدفین در روز سه شنبه آینده بر مبناى تعالیم اسلامى برگزار مى شود.
این سخن بدان معناست که مایکل جکسون هنگام مرگ مسلمان بوده است. پیش از این در نوامبر سال گذشته مطبوعات بریتانیایى گزارش داده بودند که این خواننده ى مشهور به اسلام روى آورده و همچون برادرش جرمین که در سال 1989 اسلام آورد، به این دین گرویده است. وى شاید به همین دلیل مایکل جکسون ترجیح داده بود که این اواخر در پادشاهى بحرین به سر ببرد.
بخش انگلیسى "العربیه.نت" در همین رابطه اعلام کرد که محل بزرگداشت و تشییع جنازه ى مایکل جکسون، مرکز "استابلز" در لس آنجلس خواهد بود, این سالن بزرگ براى حدود 20,000 نفر جا دارد و معمولاً جهت کنسرتهاى بزرگ و مسابقات ورزشى مهم استفاده مى شود. گفته مى شود که تشییع جنازه ى وى بزرگترین تشییع جنازه خواهد بود. براساس گزارش وبگاههاى خاص هنرمندان خانواده ى سلطان پاپ که در روز پنج شنبه گذشته به طور ناگهانى فوت کرده است مایلند او را برمبناى تعالیم اسلام به خاک بسپارند. آنان مى گویند او باید برمبناى باورهاى دینى اش آسوده بیارامد.
 به نوشته ى وبگاه ایکس 17 آنلاین: "جرمین برادر مایکل مشغول آموزش اعضاى خانواده است که مراسم تشییع و کفن و دفن را طبق شریعت اسلام بیاموزند.
طبق یک گزارش مطبوعاتى مراسم تشییع در ساعت 10 صبح 7 ژوئیه در مرکز استابلز (قلب لس آنجلس) آغاز مى شود. شرکت اى ایى جى که عهده دار توزیع سى دى هاى ترانه هاى مایکل بود، مراسم آواز خوانى براى او برگزار خواهد کرد.
درگذشت سلطان پاپ جهان همچنان در پرده ى ابهام است. وى در شب پیش از مرگ خویش مشغول تمرین براى اجراهایى بود که قرار بود پس از مدتها فاصله گیرى از اجراى کنسرت، در لندن برگزار شود.
/ 3 نظر / 5 بازدید
حامی

قشنگ بود .مطالب دیگه هم مطنوع و آموزندس

خاله

برام خیلی جالبه که خیلی از جوانها با تفکر وتوجه به نتایجی میرسند که شاید خیلی هم با باورهای کهنه و پوسیده ونخ نمای بعضی از بزرگترها !هماهنگ ویکسو نیست واز آن هم جالبتر این شناخت فوق العاده زیبا از کرم وبزرگی خداست که هرکس را هر وقت که صلاح بدونه و بخواد به راه خودش هدایت میکنه .بی مزد وبی منت

J.A

اول خواستم بیام بگم منظورت از ولی... در مورد آقای گلزار چی بود؟ اما با خوندن این مطلب متوجه شدم احمق تر از اونی که بخوام اساسا باهات بحث کنم.فقط می خوام بهت اینو بگم که متاسفم برات که این طور انسانیت رو زیر پا گذاشتی و متاسفم برای خودم که دارم توی دنیای کثیفی زندگی می کنم که آدمایی مثل تو دیگران رو بدون اینکه کوچکترین اطلاعاتی در موردشون داشته باشن این طور بی رحمانه و ناعادلانه قضاوت می کنن.در حالی که هیچی ازشون نمی دونن. به نظرم به جای اینکه به فکر بخشیده شدن گناهان دیگران باشی یه فکری به حال خودت بکنی .چون اگه این کار رو نکنی مطمئن باش که خدا جوابتو خواهد داد چون این جور بی رحمی ها رو بی پاسخ نمی گذاره.